Zadzwoń22 844 32 44Godzina otwarcia: pn.-pt.: 700-2000, sob. 800-1400

Pralnia chemiczna „FALA” to wyspecjalizowana firma pralnicza z długoletnim doświadczeniem. Na polskim rynku istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Zatrudnia jedynie wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która stale podnosi swoje kwalifikacje. Pracuje na nowoczesnych maszynach pralniczych i prasowalniczych uznanych firm, które nie emitują żadnych zanieczyszczeń do środowiska naturalnego. Wszystkie spełniają europejskie normy. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości specjalistycznych środków piorących i dezynfekujących, dzięki którym odzież, pościel itp. nie tylko jest nieskazitelnie czysta i pięknie pachnie, ale także nie ulega przebarwieniom i nie przyśpiesza procesu starzeniu się tkaniny.

Firma świadczy kompleksowe usługi pralnicze wodno-chemiczne, zarówno dla klientów indywidualnych jaki i dla wiodących na rynku firm i instytucji. Bogactwo doświadczeń, kilkanaście lat aktywnej obecności na rynku usług pralniczych oraz słuchania opinii naszych Klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w pełni zaspokoić rosnące potrzeby i oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Do atutów pralni „FALA” z pewnością można zaliczyć:

  • doświadczenie
  • wysoka jakość i dbałość oferowanej usługi
  • terminowość
  • indywidualne podejście do klienta
  • fachowa obsługa
  • szeroką gamę oferowanych usług
  • atrakcyjne ceny

Chcielibyśmy podziękować stale poszerzającemu się gronu naszych stałych klientów. W trosce o zaspokojenie Państwa potrzeb nieustannie poszerzamy zakres naszych usług.

Usługa Ekspres

Za dodatkową opłatą 50% możemy zrealizować usługę w przeciągu 6 godzin.
(rzeczy do prania muszą zostać dostarczone przed godziną 1400 od pn. do pt.)

Jak Dojechać?

1. Pranie krawata GRATIS
(przy zamówieniu prania marynarki i spodni)